Pagrindinis
Pačiolis
 
 
  Dokumento teksto pateikimo būdas

Dokumento teksto pateikimo būdas

 
Elektroninio leidinio „Mokesčių, apskaitos ir teisės naujienos“norminiuose aktuose pateikiama ne tik šiuo metu galiojanti reglamento redakcija, bet ir visos reglamento pataisos tame pačiame dokumente. Naujausi dokumento pakeitimai išryškinti žalsva spalva.
Negaliojanti dokumento dalies redakcija pateikiama kaip užbrauktas tekstas. Informacija apie negaliojančios dokumento dalies galiojimą ir keičiantį dokumentą pateikiama po negaliojančio teksto mažesniu šriftu, skliausteliuose.
Galiojanti dokumento dalies redakcija, įsigaliojusi vėliau už dokumentą, išskiriama grafiniais ženklais ►....◄. Informacija apie galiojančios dokumento dalies galiojimą ir keičiantį dokumentą pateikiama po galiojančio teksto paryškintu mažesniu šriftu, skliausteliuose.

Apie reglamentų nuostatų taikymą informuoja redakcijos pastabos. Redakcijos pastabos dokumento tekste vaizduojamos žvaigždute rausvame fone. Norėdami perskaityti redakcijos pastabą, užveskite pelės žymeklį ant žvaigždutės ir po kiek laiko stačiakampyje galėsite perskaityti pastabą.
 
 
Dokumentuose rasite mėlyna spalva išryškintus žodžius - tai loginės nuorodos į susijusius, papildančius, paaiškinančius reglamentus ar to paties dokumento dalis. Dėmesio! Ši funkcija skirta skirta tik „Pačiolio e.sąvadų“ prenumeratoriams.