Pagrindinis
Pačiolis
 
 
  Darbas su dokumentu
Darbas su dokumentu

Jus dominantį norminį aktą galima atidaryti iš elektroninio leidinio Mokesčių, apskaitos ir teisės naujienosbakstelėjus dokumento pavadinimą. Dokumento informacija pateikiama dokumento lange.

Viršutinės įrankių juostos mygtukai

- bakstelėjus mygtuką įrankių juostoje dokumetas bus uždarytas.

- bakstelėjus mygtuką, dokumentą paruošite spausdinti.

- ši funkcija skirta tik „Pačiolio e.sąvadų“ prenumeratoriams. Jeigu konkrečių reglamentų dažnai prireikia, greitai paieškai labai naudinga juos įtraukti į „Mano nuorodų“ sąrašą.

- ši funkcija skirta tik „Pačiolio e.sąvadų“ prenumeratoriams. Tai galimybė įvairiomis spalvomis pasižymėti Jums svarbų tekstą ar jo dalis ir įvesti papildomą komentarą.

- mygtukas, skirtas žodžių paieškai dokumente.

- norminis aktas pateikiamas su visais jo pakeitimais.

- rodomos tik šiandien galiojančios dokumento dalys.

- parodoma dokumento redakcija už tam tikrą laikotarpį.

- ši funkcija skirta tik „Pačiolio e.sąvadų“ prenumeratoriams. Leidžia atidaryti ankstesnį arba sekantį dokumentą iš dokumentų sąrašo.

Šoninės įrankių juostos mygtukai

- bakstelėjus mygtuką, galite pamatyti vidinę dokumento struktūrą ir greitai surasti Jus dominančią dokumento vietą.

- bakstelėjus mygtuką, išsiskleis keičiančių dokumentų sąrašas.

- ši funkcija skirta tik „Pačiolio e.sąvadų“ prenumeratoriams. Bakstelėjus šį mygtuką, atsivers asmeninių pažymėjimų ir komentarų sąrašas, o bakstelėjus pažymėjimo komentarą atsivers pažymėta dokumento vieta.

- ši funkcija skirta tik „Pačiolio e.sąvadų“ prenumeratoriams. Bakstelėjus šį mygtuką, galima užsirašyti ir išsaugoti asmenines pastabas apie aktualų dokumentą.