Pagrindinis
Pačiolis
 
 
  Dokumento teksto pateikimo būdas

Dokumento teksto pateikimo būdas

 
Elektroninio leidinio „Mokesčių, apskaitos ir teisės naujienos“norminiuose aktuose pateikiama ne tik šiuo metu galiojanti reglamento redakcija, bet ir visos reglamento pataisos tame pačiame dokumente. Naujausi dokumento pakeitimai išryškinti žalsva spalva.
Negaliojanti dokumento dalies redakcija pateikiama kaip užbrauktas tekstas. Informacija apie negaliojančios dokumento dalies galiojimą ir keičiantį dokumentą pateikiama po negaliojančio teksto mažesniu šriftu, skliausteliuose.
Galiojanti dokumento dalies redakcija, įsigaliojusi vėliau už dokumentą, išskiriama grafiniais ženklais ►....◄. Informacija apie galiojančios dokumento dalies galiojimą ir keičiantį dokumentą pateikiama po galiojančio teksto paryškintu mažesniu šriftu, skliausteliuose.

Apie reglamentų nuostatų taikymą informuoja redakcijos pastabos. Redakcijos pastabos dokumento tekste vaizduojamos žvaigždute rausvame fone. Norėdami perskaityti redakcijos pastabą, užveskite pelės žymeklį ant žvaigždutės ir po kiek laiko stačiakampyje galėsite perskaityti pastabą.
 
 
Dokumentuose rasite mėlyna spalva išryškintus žodžius - tai loginės nuorodos į susijusius, papildančius, paaiškinančius reglamentus ar to paties dokumento dalis. Dėmesio! Ši funkcija skirta skirta tik „Pačiolio e.sąvadų“ prenumeratoriams.
 
Su visomis UAB "Pačiolis" siūlomomis
prekėmis bei jų kainomis
         kviečiame susipažinti
www.paciolis.lt
 
ISSN 1822-1807
UAB "Pačiolis", 2005
Dauginti be raštiško leidėjų sutikimo griežtai draudžiama
 
Įmonės kodas
122030043
PVM mokėtojo kodas
LT220300413